معرفی شرکت

به نام خدا

شرکت پاکروش تزریق برای اولین بار در سال 1378 در کشور مبادرت به تولید پدهای الکلی آغشته به الکل طبی یکبار مصرف با نام تجاری (پدکل) نمود ، تا بدینوسیله در راستای تحقق یک امر فرهنگی و به منظور ارتقاء بهداشت جامعه گام موثری در این زمینه برداشته باشد .

هم اینک با تلاش گسترده موفق شده ایم که با تعداد زیادی از مراکز درمانی و بهداشتی کشور مانند داروخانه ها، آزمایشگاه ها و بیمارستان ها همکاری و پد الکلی را کالایی ضروری در امر تزریقات معرفی کنیم.

تنوع محصولات این شرکت با تولید پد لاک پاک کن یکبار مصرف ، پد آرایش پاک کن یکبار مصرف ، پد آرایش پاک کن همراه با مکمل یک بار مصرف ، و همچنین دستمال مرطوب و معطر یکبار مصرف رو به گسترش است .

و همچنین آمادگی داریم تا برای تولید و بسته بندی اقلام تک دانه ای و یکبار مصرف سایر محصولات بهداشتی و آرایشی با شرکت های علاقه مند همکاری کنیم.

کلیه آیتم های تولیدی در شرکت بصورت تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست و در راستای استفاده از فناوی Single Pack   انجام می پذیرد .

شرکت تولیدی پاکروش تزریق بعنوان یک شرکت تحقیقاتی تولیدی قصد دارد تا  با مطالعات علمی و تحقیقات بازار ، نیازهای مشتریان را در این زمینه شناخته و با عرضه محصولات جدید نقش درخشان تری را در عرصه جامعه علمی و صنعتی کشور ایفا کند.